• 7 głosów - średnia: 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[SAPD] Sugestie
[Obrazek: jKLdmxe.png]

Masz sugestię aby wprowadzić jakieś zmiany w Policji?

Wzór Sugestii

Nick:
Data:
Opis Sugestii:

[Obrazek: SiRetYi.png]

Odpowiedz
Nick: Haniball
Data: 27.10.2019
Opis Sugestii: Chciałbym tutaj zaproponować możliwość rekrutacji z pominięciem akademii od razu na rangę posterunkowy na pewno nie jedna osoba która jest weteranem policji albo ma dobre umiejętności RP by chciała dołączyć jednak przez nie które rzeczy jej szansę są niskie ze względu na dosyć wymagające egzaminy akademiia powinna być dla tych którzy chcą dopiero zacząć grę z policja a nie jakaś selekcja aby wyłonić najlepszych to tylko gra a nie prawdziwa policja
Thorus napisał 27-10-2019, 22:58:
Akceptuję, wykonane.
ArThI napisał 27-10-2019, 20:30:
Twoja sugestia zostanie wprowadzona do godziny 24.00
Black_Devil napisał 27-10-2019, 20:29:
Można spróbować.

[Obrazek: KmddiMY.png]
Odpowiedz
Nick: Fepher
Data: 28.10.2019
Opis Sugestii: Zmienić banner w tym wątku >>KLIK<< , bo ja za mojej kadencji zapomniałem :)

Pozdrawiam
Fepher
ArThI napisał 29-10-2019, 11:40:
Ogarne to

Odpowiedz
Nick: SelmaN
Data: 06.11.2019
Opis Sugestii: Wprowadzenie obowiązkowych opisów; podczas służby. Przykład:
[LVPD][Seregant][006][Black Wheatley] Pełny mundur; bodycam, naszywki S.W.A.T; kabura z bronią i odznaka

O co chodzi?:
- [LVPD] - Las Venturas Police Departament - nasza komenda
- [Seregant] - Tłumaczyć nie musze? - Ranga
- [006] - Numer odznaki; to jest moja - przykład
- [Black Wheatley] - Imię i nazwisko policjanta; to jest moje - przykład
- (Opis; przykładowy) - naszywki:
- S.W.A.T
- FBI
- Police Academy, itd.
Dlaczego chcę to wprowadzić? - Sprawa jest prosta, skoro próbujemy prowadzić jak i zarówno reprezentować godnie policję na wysokim poziomie; stosujemy kody (przynajmniej próbujemy); opisy również się przydadzą. Czasami gracze, zadają głupie pytania. ((/do skąd wziął to i tamto - przykład)). Piszę to tutaj, bo nie wdziałem wątku z sugestiami w dziale pracowników :)
ArThI napisał 07-11-2019, 16:09:
Zostanie to wprowadzone po zebraniu
Thorus napisał 07-11-2019, 01:03:
Jestem za tym

[Obrazek: bfd2dd1a1d7272500a588054ad983547.png]

[Obrazek: qUcPyTd.jpg]
Odpowiedz
Nick:Bobken
Data:08.11.19
Opis Sugestii:Jako jedna z 7 frakcji posiadacie archiwum które mogą oglądać gracze a równa się to tym że mogą ściągać podanie, yo
Szwagieros napisał 08-11-2019, 18:05:
Zrobione Chansub-global-emoticon-a66f1856f37d0f48-21x18

[Obrazek: n0tulq8vrek21.png?width=223&height=300]
Odpowiedz
Nick: SelmaN
Data: 09.11.2019
Opis Sugestii: Dodanie bazy danych; a zrobienie ją dokładnie w wątku, o co chodzi? - Rozpisze w punktach.

Póki co, mamy wątek o nazwie "akta" - tylko to jest bezsensu (przynajmniej dla mnie). Jestem za tym, by zrobić wątek "baze danych". Jak ma ona działać?:
 - ArThI; Thorus lub Black_Devil - tworzą wątek "baza danych"
 - Kolejno robią tabelkę (przykład):

Imię i NazwiskoNick ((OOC))Popełnione wykroczenia (opis)Kolor OczuAdres zamieszkaniaRejestracja (ostatniego pojazdu; marka)Data urodzeniaEwentualne zdjęcieOpis mandatu (kwota/poczuenie)Uwagi

- Dodanie wzoru; gdzie oficerzy będą uzupełniali każdego zatrzymanego;
 - Liderzy uzupełniają tabelkę

Dlaczego chciałbym to wprowadzić?: Jeśli złapiemy tego samego użytkownika; a był on notowany - możemy mu już powiedzieć jakie wykroczenia złamał i jeśli zrobi to samo - możemy podwyższyć cenę mandatu. Kto nie był notowany - pouczenie, aczkolwiek musi być to zanotowane. Jeśli będziecie chcieli, bym to bardziej wytłumaczył - pogadamy o tym na ts'ie
ArThI napisał 09-11-2019, 12:26:
Myślałem nad tym pare dni temu. Można sie na ts zgadać

[Obrazek: bfd2dd1a1d7272500a588054ad983547.png]

[Obrazek: qUcPyTd.jpg]
Odpowiedz
Nick: Kristof
Data: 16.11.2019
Opis Sugestii: Usunięcie punktu 5.16 z regulaminu, a dokładnie wzmianki o tym, że manewr PIT/BOX, może być wykonany po upływie 5 minut od rozpoczęcia pościgu. Po co dawać szansę uciekinierowi do sukcesywnej ucieczki? Jeżeli nadarza się bezpieczna sytuacja do wykonania owych manewrów i dowódca pościgu zezwala na wykonanie PIT/BOX, powinien zostać wykonany jak najszybciej, aby zneutralizować uciekiniera oraz zniwelować zagrożenie w ruchu drogowym dla innych uczestników. Jest jeszcze kilka takich punktów w regulaminie, które się nie pokrywają z rzeczywistością, ale nie mam zamiaru pisać tutaj rozprawki na ten temat (heh). Niech zarząd wspólnie przeanalizuje wszystkie punkty w regulaminie i niech wysnują wniosek czy niektóre z nich mają jakieś adekwatne podłoże w rzeczywistości.
Pozdrawiam.
Kamyl napisał 16-11-2019, 14:13:
Weźmiemy Twoją sygestie do siebie i przejrzymy regulamin, aczkolwiek przypominam że to jest gra i niektóre punkty nie będą pokrywać się z rzeczywistością.

[Obrazek: ChubbyEarlyBluejay-poster.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości