• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZAMKNIĘTY [P]Prz3mci0
1. Nick OOC:
[PTG]Prz3mci0
2. Imię i Nazwisko IC:
Sultano Nastolnasra
3. Wiek:
18 Lat
4. Staż:
Prawie 3 lata
5. Masz jakieś doświadczenie w administracji?:
Doświadczenie Administracyjne posiadam na rangach typu Helper lub moderator,niestety
nie było mi dane jeszcze być w Administracji na PTG
6. Dlaczego ty, przekonaj nas:
Dlaczego ja? Już spieszę z odpowiedzią. Mianowicie na Poland Truck Games gram długo i wiem jak to wszystko wygląda od środka.
Dzięki historii mojej gry na PTG wiem jakie pomysły, udoskonalenia mogą spodobać się wspołgraczom a jakie mają mniejsze szanse
na powodzenie. Dodatkowo przez lata gry na PTG, nauczyłem się i przyswoiłem wiele schematów które w gronie Administracji, mogły by
mi bardzo pomóc. Przechodząc do mojej osoby, pierwszą ale jakże ważną zaletą jest pewność siebie która jak wiemy administratorowi jest
potrzebna, Kolejna ważna cecha to bezstronności
 Każdy traktowany jest tak samo nie ważne czy obcy brat lub kolega żyjemy jednymi zasadami.
Następny plus mojej osoby to pozytywna upartość i dążenie do celu, Samoistny sposób na dotarcie do rozwiązania jakiejś sprawy smakuje najlepiej.
Patrząc w moją historię obejmowałem kiedyś stanowiska liderów Frakcji takich jak np (Taxi, Straż Pożarna) szło mi dobrze więc nie boję się
także odpowiedzialności która ciąży na Administratorach, Dodatkowo jestem osobą chętną do Pomocy graczom gdyż sam kiedyś byłem Nowy.
7. Coś o sobie:
Witam serdecznie, mam na imię Przemysław i jestem 18 letnim Mieszkańcem Polski a dokładniej małej wsi niedaleko granicy z Republiką Czeską.
Na codzien jestem zwykłym pogodnym Człowiekiem uczęszczającym do trzeciej klasy technikum o profilu Informatycznym. Oprócz chodzenia do szkoły
zajmuje się Youtubem, często robię live z gier oraz nagrywam odcineczki z gier. Posiadam również kilka ciekawych zainteresowań m.in są to:
Kolekcjonowanie kart piłkarskich, Od niedawna Gotowanie a także kolekcjonowanie znaczków pocztowych. W wolnym czasie uprawiam również sport
m.in Gram w piłkę nożną w klubie, Biegam oraz jeżdżę na rowerze. Jestem osobą rozrywkową lubię wyjść gdzieś ze znajomymi, posłuchać dobrej muzyki
a także jak zwykły nastolatek zjeść dobrego kebsa czy pizze :) 
8. Co chciałbyś wprowadzić na serwer?:
Mianowicie w swojej głowie posiadam kilka pomysłów jakie chciałbym wprowadzić w życie serwera i społeczeństwa PTG. Mianowicie chciałbym wprowadzić kilka
Różnego rodzaju aktywności które były by odstresowaniem od zwykłego codziennego życia dla każdego gracza. Po drugie chciałbym Wprowadzić Dodatkową formę hazardu np Obstawianie wyścigów konnych. Po trzecie chciałbym wprowadzić kilka urozmaiceń dla poszczególnych frakcji oraz dodatkowych funkcji tak, aby każdy pracownik mógł być zadowolony  
9. Masz sprawny mikrofon?:
Jasna Sprawa
10. Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na serwer?:
Preferowany czas mojej aktywność to +- 10 godzin
11. Wyjaśnij pojęcia:
- MetaGaming:
Jest to nic innego jak wykorzystywanie informacji ze Świata prawdziwego w świecie gry
np pisanie do naszego kolegi z prawdziwego świata używając jego nazwiska w Świecie graczy inaczej nazywane
OOC w IC
- PowerGaming:
To zmuszanie osoby do odegrania jakiejś czynności RP bez dania mu szansy odegrać jej samej np
/me uderza typa w twarz tak ze ten upada 
- DriveBy:
Drive by polega na strzelaniu z wnętrza pojazdu może to wykonać zarówno pasażer
jak i kierowca
- Vehicle/Car Deathmatch:
Zabijanie swoich przeciwników za pomocą Pojazdów
- Out of Character:
w skrócie zwane OOCDotyczy to wszystkiego co dzieje się w naszym
prawdziwym świecie, kim jesteśmy naprawdę jaka jest pogoda itp
- RolePlay:
W skrócie RP. Jest to odgrywanie prawdziwego życia przez naszą postać w grach.
Odgrywając Role Play kreujemy swoją postać na taką jaką byśmy chcieli
przechodząc przez podobny scenariusz jak w prawdziwym zyciu np
wstajemy bierzemy prysznic i wyjeżdzamy do pracy

12. Rozwiń skróty:
- DM:
Deathmatch
- CN:
Character kill
- BH:
Bunny hop
13. Wyjaśnij różnice pomiędzy OOC a IC:
1.OOC to Prawdziwy świat opiewający na wszystko to co znajduję się poza świtem gry czyli Ic. IC to świat gry, Świat w którym
żyje twoja postać, do niej wlicza się Świat tworzony przez Administrację oraz wszystko to co nie wybiega do informacji ze świata prawdziwego
2. Istnieje również Czat OOC oraz IC. Czat OOC to czat prawdziwego Świata i na nim możesz pisaĆ wszystko to co tyczy świata prawdziwego typu Pogoda
Recenzji itp. na czacie OOC nie wolno prowadzić wymian z gier sprzedaży rzeczy waszej postaci oraz Wymagana jest kultura. Czat IC to czat gry służący głownie do Rozgrywki RP
Na nim nie można pisać informacji ze świata prawdziwego (OOC) należy zachować Kulturę (Adekwatnie do sytuacji Rp) oraz używać go tylko do celów związanych z życiem
 naszych postaci IC oraz RP
14. Wymień 3 znane ci wspomagacze i opisz ich działanie:
1. Mod S0beit - Cała paczka Cheatów do wyboru do koloru
2.Aimbot-  Cheat ten pomaga nam w zabijaniu innych osób automatycznie ustawia celownik na przeciwnika
 a nam nie pozostaje nic innego jak nacisnąć przycisk
3. Speedhack- Dzięki niemu możemy uzyskiwać prędkości wyższe niż te nadane przez grę

[Obrazek: FexjQOe.png]
[Obrazek: fJrqraZ.png]

[Obrazek: juy64zO.jpg]
[Obrazek: TTem3ES.png]
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zreportuj ten post!

[Obrazek: juy64zO.jpg]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości