• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZAMKNIĘTY [P] Lucas_Hernandez
1. Nick OOC:
Lucas_Hernandez
2. Imię i Nazwisko IC:
Lucas Hernandez
3. Wiek: 
17
4. Staż: 
1.5 roku
5. Masz jakieś doświadczenie w administracji?: 
Na PTG niestety jeszcze się nie zdarzyło.
6. Dlaczego ty, przekonaj nas:
Jestem osobą otwartą do ludzi, potrafiącą wysłuchać każdego z osobna. Widzę, przed jakim wyzwaniem stoi administracja serwera i chciałbym ich wspomóc by PTG wróciło "na salony". Wierzę, że w tym projekcie drzemie jeszcze ogromna siła, która trzeba należycie spożytkować. Uznaję się za osobę ambitną, więc jestem w stanie zrobić wiele, by osiągnąć postawiony przez siebie cel. Ponadto dwie edycje temu, byłem vice liderem Undead Raiders, które w moim odczuciu dobrze prosperowało. Świetnie pracuję w grupie.
7. Coś o sobie:
Mam na imię Łukasz, pochodzę z województwa Śląskiego. Aktualnie uczęszczam do drugiej klasy technikum na profilu Informatyk. Od ponad pięciu lat trenuję piłkę nożną w małym, okolicznym klubie na pozycji środkowego pomocnika. Interesuję się, jak można wywnioskować po kierunku szkoły jaki obrałem - informatyką. Mam co do tego niemałe plany, chciałbym robić to w przyszłości, gdyż uważam że się do tego nadaję.
8. Co chciałbyś wprowadzić na serwer?:
Chciałbym, aby serwer nie "upadał" jak dotychczas, co poniekąd spowodowane było administracją (liczne odejścia etc.) Zrobię wiele by tak się stało.
9. Masz sprawny mikrofon?:
Jasne
10. Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na serwer?:
Aktualnie do 5 godzin dziennie.
11. Wyjaśnij pojęcia:
- MetaGaming:
Jest to nic innego, jak wykorzystywanie informacji z OOC (Out of Character, którego definicja jest niżej) w świecie IC (In Character) Przykład:
Stoi mężczyzna, którego IC widzę pierwszy raz i piszę na czacie IC
"Siema Froster"
- PowerGaming:
Wymuszanie wykonania akcji role-play. Prosty przykład:
* Łukaasz uderza typa tak mocno, że traci przytomność.

- DriveBy:
Zabójstwo strzelając z pojazdu (strzelając broniami typu uzi wciskając odpowiednio klawisze "Q" "E", oraz była jeszcze kiedyś możliwość strzelania większością broni, gdy naciskało się "H" (postać wtedy wystawiała głowę przez szybę, było to OP) )
- Vehicle/Car Deathmatch:
Zabijanie przy użyciu pojazdu (potrącenie)
- Out of Character:
Wszystko, co dzieje się poza światem wirtualnym.
- RolePlay:
W przypadku SA:MP - Rodzaj serwera, przy którym należy używać wyobraźni, odgrywając różne narracje przy użyciu stworzonej przez siebie postaci.
12. Rozwiń skróty:
- DM:
 Deathmatch/Damage
- CN:
 Celebrity Name
- BH:
 Bunnyhop

13. Wyjaśnij różnice pomiędzy OOC a IC:
Opisywałem już wyżej. OOC jest to wszystko, co dzieje się poza światem naszej postaci, światem wirtualnym, natomiast IC jest światem w której żyje wykreowana przez nas postać.
14. Wymień 3 znane ci wspomagacze i opisz ich działanie:
Aim - 
Wspomaganie celowania za pomocą broni (automatycznie celownik "naskakuje" na przeciwnika/gracza)
AirBreak - 
Możliwość latania po mapie przy "umiejętności" przenikania przez tekstury. Gracz jest wtedy niczym "Bóg"
God/Car God -
 Nieśmiertelność/"Nieśmiertelność" pojazdu

[Obrazek: fJrqraZ.png]

[Obrazek: juy64zO.jpg]
[Obrazek: TTem3ES.png]
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zreportuj ten post!

[Obrazek: juy64zO.jpg]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości