• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZAMKNIĘTY [P] Miki00
1. Nick OOC: Miki00

2. Imię i Nazwisko IC: Takumi Vados

3. Wiek: 18 

4. Staż: 3 lata 

5. Masz jakieś doświadczenie w administracji?: Tak posiadam

6. Dlaczego ty, przekonaj nas: Jestem miły oraz uprzejmy. Staram się obiektywnie oceniać sytuacje. Byłem w głównej mierze moderatorem na serwerze gdyż awans na [email protected] dostałem bo były braki w składzie administracji , ale spisywałem się równie dobrze. Prawie same plusy oprócz tego że czasem ktoś mnie może za szybko zirytować. Ale pracuje nad tym.

7. Coś o sobie: Mam na imię Mikołaj , a lat posiadam 18. Mało może dużo , uważam ze wystarczająca jak narazie. Mieszkam w Bydgoszczy , technik mechanik pojazdów samochodowych to ja. No narazie mechanik i elektromechanik. Ale to juz ostatni rok więc raczej dam rade. Serwer PTG wspominam bardzo dobrze. Uważam czas tutaj za bardzo dobrze spędzony. Oprócz grania interesuję się oczywiście autami , muzyka , Dragon Ball'em oraz pilnowaniem dziewczyny. Marzy mi się auto stare ale jare (Toyota AE86). Czasem imprezuje ale bez przesady. Uważam że jestem dość rozsądny jak na innych moich rówieśników , nawet zdarza się że zbyt.

8. Co chciałbyś wprowadzić na serwer?: Pomoc , pomoc i pomoc. Trzeba pomocy to ja postaram się ją dać w miare moich możliwości. Wiadomo jakieś nowe pomysły a jest ich sporo 

9. Masz sprawny mikrofon?: Tak

10. Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na serwer?: Myślę że po szkole z 4h napewno , weekendy 5h.

11. Wyjaśnij pojęcia:
- MetaGaming:  Wykorzystanie informacji OOC w akcji IC 
- PowerGaming: Wymuszanie akcji Role Play 
- DriveBy: Strzelanie z auta 
- Vehicle/Car Deathmatch: Zabijanie przy pomocy auta 
- Out of Character: 
- RolePlay: Odgrywanie prawdziwego życia w grze (jako postać)
12. Rozwiń skróty:
- DM: Death Match 
- CN: Celebrity Name
- BH: BunnyHop
13. Wyjaśnij różnice pomiędzy OOC a IC: OOC- Życie realnie nie ma nic wspólnego z grą postaci w IC, IC- Świat gry , odgrywany przez postacie kreowane przez nas samych 

14. Wymień 3 znane ci wspomagacze i opisz ich działanie:
SH- Speed Hack , umożliwa szybkie przyspieszanie oraz jeżdżenie
AimBot- umożliwia automatyczne celowanie na głowe przeciwnika badź postaci na którą kierujemy celownik
S0beit- Ulubiona modyfikacja ludzi uprzykszających gre na serwerze , składa się z WallHacka , Aimbota, SH , przechodzenie przez ściany, możliwość dodania $ czy broni i wiele innych

[Obrazek: wRqHiBA.png]
"Gdy on się ściga, zdrowy rozsądek nie ma nic do rzeczy."
[Obrazek: fJrqraZ.png]

[Obrazek: juy64zO.jpg]
[Obrazek: TTem3ES.png]
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zreportuj ten post!

[Obrazek: juy64zO.jpg]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości