• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZAMKNIĘTY [P] Dzogy
1. Nick OOC: 
Dzogy

2. Imię i Nazwisko IC: 
Johny Ramirez

3. Wiek: 
22

4. Staż: 
Na PTG od 2016

5. Masz jakieś doświadczenie w administracji?: 
Tak posiadam pewne doświadczenie w administracji gdyż miałem okazję gościć na randze "Helper" ( Pomocnik ).

6. Dlaczego ty, przekonaj nas: 
Jestem osobą która wykonuje swoje obowiązki jak najlepiej może to zrobić. Moje najważniejsze cechy to, zawzięty , szczery , pomysłowy , komunikatywny , nie dający sobie wejść na głowę. Dodatkowym plusem jest iż pracowałem już w grupie na PTG jako Pomocnik fakt faktem dana ranga dość mocno mnie ograniczała lecz wywiązywałem się na niej jak najlepiej to potrafiłem. Szybko się uczę więc myślę iż powierzenie mi danej rangi nie będzie złą decyzją oraz aktualny zespół administracyjny PTG będzie z mojej osoby zadowolony.

7. Coś o sobie: 
Mam na imię Szymon, pochodzę z Czarnkowa koło Poznania. Pracuję na własne utrzymanie już od paru lat a wszystko się zaczęło gdy skończyłem grę bo brakowało czasu na spędzanie czasu przy komputerze i trzeba było zacząć inne życie. Miałem dość napięte godziny pracy w dodatku w systemie zmianowym co bardzo ograniczało mój czas. Z zawodu jestem elektromechanikiem po szkole Zawodowej w mieście którym mieszkam. Po owej szkolę zacząłem pracę w firmie która zajmowała się budową od podstaw węzłów cieplnych. Pracowałem tam na stanowisku Elektryk gdzie moim zadaniem było okablowanie węzła do danych części elektrycznych tj pompy itp ogl automatyka. Kolejną czynnością już bardziej skomplikowana to wyszywanie szaf elektrycznych od podstaw. Pracowałem tam przez niecałe dwa lata po czym zmieniłem pracę przez co mam teraz trochę więcej czasu dla samego siebie.

8. Co chciałbyś wprowadzić na serwer?: 
Co najważniejsze to porządek, kulturę osobistą między graczami na czacie OOC jak i forum oraz jak najbardziej realistyczną rozgrywkę RP w IC. Dodatkowo wszystko co się da aby serwer brnął ku dobrej drodze najlepszego serwera Truck/RP

9. Masz sprawny mikrofon?: 
Tak.

10. Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na serwer?:
Czasu na serwer jestem w stanie poświęcić jak najwięcej gdy tylko będę miał wolną chwilę. Myślę około 4/5h dziennie +.

11. Wyjaśnij pojęcia:
- MetaGaming: Wykorzystanie informacji z życia realnego ( OOC ) do świata rozgrywki ( IC )

- PowerGaming: Wymuszanie na kimś akcji RP bez możliwości odpowiedzi/reakcji danej osoby.

- DriveBy: Strzelanie z okna w pojeździe danej osoby na miejscu kierowcy.

- Vehicle/Car Deathmatch: Zabijanie za pomocą różnych pojazdów w grze.

- Out of Character: Wszystko co nie ma związku z naszą postacią.

- RolePlay: Wczucie się w rolę postaci którą odgrywamy w grze ( IC ) / odwzorowanie realnego życia w grze.

12. Rozwiń skróty:
- DM: Zabijanie osób trzecich bez powodów / Wykorzystanie danej czynności np - Wyciągamy broń bez odegrania tego na /me /do.

- CN: Wykorzystanie imienia i nazwiska sławnych osób z życia realnego do świata wirtualnego ( IC ) 

- BH: Jest to bezmyślne skakanie, w celu szybszego dotarcia do celu.

13. Wyjaśnij różnice pomiędzy OOC a IC: 
Rozmowy OOC ogl jako nasza osoba z życia realnego a IC to wykorzystanie życia realnego w świecie wirtualnym czyli odgrywaniu naszej postaci.

14. Wymień 3 znane ci wspomagacze i opisz ich działanie:
AimBot - hack który automatycznie namierza celownik broni na daną osobę co bardzo ułatwia nam strzelanie.

Mod Sobeit - Jest to czit z różnymi funkcjami, jest ich bardzo dużo typu latanie/teleportowanie/nieśmiertelność/bronie itp itd.

Crash player - Hack który działa na zasadzie wyrzucenia gracza/graczy z danego serwera.

[Obrazek: p3KMz7O.png]
[Obrazek: Mj4opv1.png]

[Obrazek: juy64zO.jpg]
[Obrazek: TTem3ES.png]
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zreportuj ten post!

[Obrazek: juy64zO.jpg]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości