• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kontrowersyjny chłopczyk
Szczęść Boże obywatele! Ostatnio oglądając tą bezduszną platformę jaką jest jasna rzecz youtube natrafiłem na bardzo kontrowersyjny film młodego chłopaka.

Mówi coś cały czas o szatanie i szuka generalnie dziury w całym żeby w każdym wideo dodać coś o diable, opętaniu lub śmierci. Są dwie opcje. Albo rzeczywiście coś w tym jest albo po prostu leży w zakładzie zamkniętym, ma tabletki pod ręką i coś sobie tam nagrywa. Trochę się o niego martwie, że kiedyś rzeczywiście go jakaś goha opęta czy inne mroczne widmo z zaświatów. Gdyby przypadkowo ktoś miał z was z nim kontakt proszę mu przekazać że co wieczór się o niego modlę i trzymam kciuki że kiedyś skończą mu sie tabletki i zazna prawdziwego życia bez halucynacji.Dobrej nocy. Nie zapominajcie o podatkach! PiS chce dużo podatków!

[Obrazek: Nk1k16Y.png]

Sygnatura promująca nazizm 40 - % EvEr

////////////////////////////////////

Żadnego nazizmu nie promowałem, ani moja sygnatura też. Sygnatura na forum widniała około 2 tygodnie, a żadnemu administratorowi w tym EvEr'owi nie przeszkadzała. Nagle, gdy napisałem na niego skargę w związku z zablokowaniem na shoutboxie on udupił mnie za sygnaturę dając pierwsze ostrzeżenie i narzucanie innym swoich poglądów na shoutboxie, dając drugie ostrzeżenie (na którym i tak miałem blokadę). Już nie wspominając o zamykaniu moich skarg na administracje.

Zostawiam to tutaj, żeby nie narzucano mi nazizmu. Ten człowiek chciał mnie udupić i mu się udało. Pozdrawiam
Odpowiedz
siata dajta

Ja pies w dole.
Odpowiedz
Przekaże

Pogotowie Ratunkowe 
Od 06.07.2019 do 12.10.2019 [Ranga: Lider (Ginekolog, Psycholog.)]

Straż Graniczna
Od 13.10.2019 do 03.11.2019 [Ranga: Kapral (Egzaminator)]

Undead Raiders
Odpowiedz
sam też szukasz dziury w całym