• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Media-Tech R-PHONES TWS MT3589W
Wiem że to śmiesznie zabrzmi, ale planuje sobie w najbliższym czasie kupić oto te r-phonesy (xddd)
[Obrazek: t0y3D88.jpg]s
i teraz pytanie do was użytkownicy. Czy ktoś używa/zna kogoś kto używa powyższych słuchawencji i czy może się w jakiś sposób wypowiedzieć. W internecie jest wiele recenzji tego produktu i reasumując są cho***nie mieszane. Wiem że wielu powie "ebe ebe podruba badzief tfu" ale szczerze znudziła mi się zabawa w odplątywanie kabli i chciałbym przejść na coś kompaktowego i niedrogiego. Za wszystkie odpowiedzi Bóg zapłać. Miłego wieczoru :)"

ps. proszę bez zbędnych komentarzy lub też szyderczych opinii. Zależy mi na prawdomówności.

*sygnatura*
Odpowiedz
ja mam ten model i to taki szajs że szkoda gadać

[Obrazek: Nk1k16Y.png]

Sygnatura promująca nazizm 40 - % EvEr

////////////////////////////////////

Żadnego nazizmu nie promowałem, ani moja sygnatura też. Sygnatura na forum widniała około 2 tygodnie, a żadnemu administratorowi w tym EvEr'owi nie przeszkadzała. Nagle, gdy napisałem na niego skargę w związku z zablokowaniem na shoutboxie on udupił mnie za sygnaturę dając pierwsze ostrzeżenie i narzucanie innym swoich poglądów na shoutboxie, dając drugie ostrzeżenie (na którym i tak miałem blokadę). Już nie wspominając o zamykaniu moich skarg na administracje.

Zostawiam to tutaj, żeby nie narzucano mi nazizmu. Ten człowiek chciał mnie udupić i mu się udało. Pozdrawiam
Odpowiedz
Posiadałem taki model i spisywały się spoko. Polecam :)

Pogotowie Ratunkowe 
Od 06.07.2019 do 12.10.2019 [Ranga: Lider (Ginekolog, Psycholog.)]

Straż Graniczna
Od 13.10.2019 do 03.11.2019 [Ranga: Kapral (Egzaminator)]

Undead Raiders
Odpowiedz
Bierz w ciemno

[Obrazek: 199?type=6]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości