• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZAMKNIĘTY Harris
Nick oskarżonego: Harris
Nick oskarżyciela: KarMixx
Data zdarzenia: 15:00
Co zrobił: Spotkałem typa P4W3Ł który kilka godzin wcześniej przejechał mnie i bił mnie zabijając mnie.Do tego zniszczył mi auto.Nie udzielił mi pomocy i byłem w szpitalu.
Za to wszystko teraz dostał kilka ciosów i wjechałem moim autem w jego auto, a że on miał mocno rozwalone to przy uderzeniu od razu mu sie zapaliło.Po tym wszystkim oczywiście co? ZERO POLICJI ZERO NICZEGO.BRAK ODEGRANIA PRAWDZIWEGO ŻYCIA tylko od razu na dołek.No patologia serwera XD
I to już nie pierwszy raz i nie tylko ja tak mam.
Zawsze nadużywacie swoich władz i zamiast odegrać normalne życie, to od razu dołek dajecie czy coś innego.
Póżniej napisałem Harrisowi o co chodziło i dlaczego taka sytuacja zaszła to miał to w dupie
Ten serwer to jedno wielkie no RP.
Jeszcze niech mi ktoś powie że takie sytuacje jak rozwalenie komuś auta, kłótnia i bójka nie zdarzają sie w prawdziwym życiu to śmiechne już całkowicie.
Pozdro.
Wyjaśnienie sytuacji od strony oskarżyciela: to co wyżej 
Dowody(SS'y, Demko):
Proponowana Kara:Wypłata mi odszkodowania na 5k

A i jeszcze mi piszesz że nie odgrywam prawdziwego życia? xd jak nie odgrywam?? A ty odgrywasz pakując mnie od razu na dołek teleportem? wygodniej czy się nie chce?

Cytat:ZERO POLICJI ZERO NICZEGO.BRAK ODEGRANIA PRAWDZIWEGO ŻYCIA tylko od razu na dołek.No patologia serwera XD

No właśnie, nie zgłosiłeś niczego policji tylko postanowiłeś zrobić przysłowiowy DM, dlatego dostałeś AJ.

No dobra, to była zwykła potyczka więc chyba nie zgłasza się wszystkiego policji tak? To co to za prawdziwe życie jak wszystko muszę policji zgłaszać xd? A jak mi ktoś auto rozwali i zgłosze na policje to nic nie umieją zrobić a teraz nagle władca serwera

tak jak ci wcześniej próbowałem wytłumaczyć bieganie po serwerze i bicie graczy bez żadnej akcji ani niczego to nie jest RP

Co mi próbowałeś wytłumaczyć i kiedy bo nie rozumiem teraz o co chodzi?
Normalnie typek P4W3Ł mnie kilka godzin wcześniej skasował i wyśmiewał się ze mnie, i bekę miał ze mnie że jestem taki słaby i w ogóle to napisałem mu że jak go spotkam to wyjaśnimy swoje i napisał że ok.
Teraz nadeszła chwila odegrania się bo tak kozaczył to chciałem to odegrałem prawdzie życie i wziąłem z nim solówke

Gościu co ty piszesz XD pamiętasz co było kilka godzin wcześniej? Przecież umarłeś Chansub-global-emoticon-1c8ec529616b79e0-21x18 Ale okej serwer bez RP, Przy poprzedniej akcji tez mnie zaczęliście bić bez powodu typku

Co ty gadasz w ogóle xd to ty z swoim kolegą zaczeliście mnie gonić

A co było przed? Typie weź skończ bo żałosny jesteś https://youtu.be/72JlASwupB8

Obie strony sie wypowiedziały wiec wątek zamykam a skargę rozpatrzy Nadzorca Administracji Cyber

[Obrazek: TTem3ES.png]
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zreportuj ten post!

[Obrazek: KmddiMY.png]
W ogóle nie wiem o co chodzi w skardze - rubryka "Co zrobił" zawiera chyba opis sytuacji, w rubryce na opis nie ma nic, dowodów brak i jeszcze karą ma być odszkodowanie. Słownictwo w skardze także zawiera jakieś dopiski typu "Patologia serwera XD", chyba ktoś pomylił miejsca bo skargi to nie miejsce na tego typu komentarze.

Chcesz napisać skargę to zrób to oficjalnie, a nie jakiś bełkot.

[Obrazek: TTem3ES.png]
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zreportuj ten post!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości