Rejestracja
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak mogę odpracować warna?
#1
[Obrazek: LRACk8I.png]

Warn jest jedną z form karania graczy za przewinienia. Jako jedyna kara nie powoduje ograniczenia gracza w żaden sposób, jak na przykład wyciszenie, które blokuje dostęp do czatu. Dlatego jeden warn nie będzie dla nikogo problemem a ostrzeżeniem - zgodnie z nazwą. Niestety już trzy warny mogą takowym być, ponieważ dostanie czwartego warna jest jednoznaczne z banem permanentnym na konto. Jeżeli dostałeś warna to powinieneś zainteresować się jego zniesieniem zanim będzie za późno.

Jedną z możliwości zniesienia warna jest jego odpracowanie poprzez wykonanie paru prac na rzecz serwera. Jak to wygląda w praktyce?

Pierwsza sprawa - możesz odwołać się od każdego warna. Aby to zrobić musisz wykonać jakąś pracę na rzecz społeczności PTG. Przykładem takiej aktywności może być pomoc graczom na czacie, pomoc graczu przy rozpoczęciu gry, bądź także aktywna praca jako grafik, mapper bądź prezenter. Jeżeli Twoje zachowanie uderzało w jakąś osobę bądź grupę osób to także powinieneś ją/je za to przeprosić.

Każdą wykonaną pracę należy udokumentować w postaci filmu, screen-shota bądź bezpośredniego wglądu w efekty Twojej pracy - w zależności od tego jaką aktywność wykonywałeś. Jeżeli posiadasz już dowody to możesz napisać odwołanie od warna [OOW] zgodnie z tym wzorem KLIK. Pamiętaj że pisząc odwołanie musisz wykazać się naprawdę dużym zaangażowaniem w serwer, dlatego nawet nie wstawiaj odwołań popartych banalnymi uczynkami.

Odwołania, które nie będą zgodne ze wzorem lub niniejszymi założeniami będą od razu odrzucane.

Wykorzystywanie tych samych dowodów w odwołaniach dla różnych warnów jest surowo zabronione i srogo karane.[Obrazek: LRACk8I.png]
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Powered By © MyBB
Polskie tłumaczenie © Mybboard.pl
Copyright © Poland Truck Games