Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Całkowity reset wszystkich statystyk.
48.98%
48 48.98%
Zostawiamy wszystko oprócz firm oraz domków.
51.02%
50 51.02%
Razem 98 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZAMKNIĘTY [ANKIETA] Reset Statystyk
Witajcie, zapraszam do oddania głosu oraz do dyskusji na ten temat.

Osobiście nie będę miał czasu na granie od nowa. Szkoła inne obowiązki są obecnie priorytetowe. Ja bym został przy tym co obecnie osiągnąłem

[Obrazek: luySbZ6.png]
jeżeli całkowity reset statystyk wchodzi w grę i faktycznie dojdzie do niego, to polecam przed startem wybrać administracje bo burdelu na tartaku nie ogarniesz

[Obrazek: aeeO9yT.png]
Moim zdaniem całkowity reset statystyk pogorszyłby sytuację, ponieważ wielu graczy by przestało tu grać. Gdy jednak zostanie wybrana ta opcja to mam nadzieję, że będzie tak jak w przypadku innego serwera pana Właściciela.

reset all i bedzie git
tylko vipy i svipy zwrocic
kazdy zaczyna od 0
rowne szanse
bez bugow
bez cziterów
bez niczego

[Obrazek: latest?cb=20170727064420]
(25-09-2019, 18:17)KamiLu napisał(a): Osobiście nie będę miał czasu na granie od nowa. Szkoła inne obowiązki są obecnie priorytetowe. Ja bym został przy tym co obecnie osiągnąłem

Kamilu ma racje, zaczela sie szkola/Praca ludzie nie maja tyle czasu jak w wakacje Chansub-global-emoticon-1c8ec529616b79e0-21x18

Osobiscie uwazam, że to będzie nie fer dla osób które włożyły w to swoją prywatną gotówkę.

[Obrazek: 0UWrjwT.png]
Przez ten krotki okres poswiecilem za duzo by teraz zaczynac od nowa. Aktualnie nie mial bym tyle czasu aby znowu duzo pograc by cos osiagnac na serwerze. cały czas jestem za tym, że jeżeli ktoś posiada SS majątku z firmy/domku powino być to zwrócone. Gadanie, że bedzie to nie fair to głupota. Dlaczego gracze ubezpieczający się mają cierpieć przez lenistwo innych?

//edit -tylko Zamek bierz pod uwage tylko te glosy od osob ktore faktycznie cos przegraly na serwerze, typowy swiezak nie powiniem byc brany pod uwage

[Obrazek: jdYpdqe.gif]
Więcej adminów jak reset bo będzie taki burdel na tartakuXD

zle zaglosowalem

zostawcie wszystko bo score mam i hajsiwo

[Obrazek: oiTpvX0.gif]

Pomagam w sprawach związanych z komunikatorem TeamSpeak 3 od strony technicznej.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości