• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZAMKNIĘTY Powitanie/Pożegnanie 2018&2019
Sad 
Witam, Witam chciałbym coś powiedzieć opowiedzieć trochę o tym wszystkim o tym spędzonym całym czasie przed przerwą jak i po przerwie na PTG, Było nieraz wesoło, czasem odjazdowo, były nieraz niesamowite akcje role-play, niezapomniany czas, który tu z wami wszystkimi spędziłem i muszę powiedzieć, że to był dobrze wykorzystany czas na to na poznanie was wszystkich w każdej frakcji pewnie jest świetnie i nie uważam, że jest inaczej, bo dotychczas w których lubiłem grać i wciągnęło mnie to aż na parę miesięcy po czym weszła ta nagła zmiana serwera, rządu, niektórzy odeszli, niektórzy zostali, miło było zobaczyć starą ekipę w PTG a przynajmniej niektórych. Jednak przy tej przerwie brakowało mi tego spędzania czasu z wami i odgrywania tego całego Role-Play myślę, że szło mi całkiem dobrze i mam nadzieję, że odgrywając ze mną też bawiliście się świetnie. Naprawdę ucieszyło mnie to, że PTG powraca i w to jeszcze lepszym stylu niż wcześniej, nowe rzeczy, nowa przebudowa serwera, że od tak po prostu dali radę nakopać Konkurencji, co aż mnie szczerze zszokowało, że aż tak szybko się to uda za co muszę pogratulować tutaj Właścicielowi adi888 jak i również całej obecnej administracji  za to, że pomimo rozpadnięcia się starej ekipy, pomimo tego wszystkiego co się stało, ciesze się, że pomimo wszystko udało wam się Wytrwać to wszystko i choćby jak się nie waliło, daliście radę! 

Jednak zawsze nigdy nie lubiłem się żegnać, a jednak w końcu będę musiał niestety... Witam się a zarazem żegnam ze smutkiem będzie mi brakowało was tego humoru, tego wszystkiego co jest związane z PTG. Mam nadzieję, ze niektórzy którzy mnie pamiętają jeszcze przed wszystkimi zmianami, dostawając bana za co chciałem przeprosić, że aż tak narozrabiałem hah. Trzymajcie się wszyscy i oby wielka ekipa PTG zawsze była górą! Może jeszcze za jakiś czas będę mógł do was zajrzeć ! Trzymajcie się i młych spędzonych dni, mięsiecy, lat na serwerze PTG!

Pozdrawiam już ten ostatni raz Kamil Sokołowski  Kappa 
muzyczka przy czytaniu (jakby co XD https://youtu.be/7maJOI3QMu0) Kappa 

Trzymaj się:/

Bajoo :(

[Obrazek: SiRetYi.png]

Żegnaj, powodzenia w życiu prywatnym.

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się ze mną w prywatnej wiadomości.

[Obrazek: uOMQlEv.png]
Chciało Ci sie to pisać? Kappa

Cóż, hejka ;v

[Obrazek: bfd2dd1a1d7272500a588054ad983547.png]

[Obrazek: qUcPyTd.jpg]
bayu bayu ;(

Pomogłem? Daj plusika +++. Z góry dzięki!
Cześć :/ Trzymamy kciuki za ciebie że wrócisz Chansub-global-emoticon-1c8ec529616b79e0-21x18

[Obrazek: Fc2GAOM.png]
Kamil611 Niestety nie mogłem poznać twojej osoby, ale może kiedyś jednak kiedyś dojdzie do tego że będę miał okazję cię poznać no szkoda że odchodzisz, wróć jak najszybciej i powodzonka. Włączyłem se tą nutkę i zacząłem to czytać to aż miałem ciarki :( cześć.

Nie znam cię, ale papap

Siemano

[Obrazek: luySbZ6.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości