Rejestracja
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Regulamin MiędzyFrakcyjny
#1
Regulamin dla Policji, Straży Granicznej oraz Undead Raiders


1. Zakaz używania BH (Bunny Hop'ping) w trakcie trwania akcji Role Play.
2. Kominiarek można używać tylko podczas akcji (Porwania, napady, kradzieże pojazdów/zrzuty).
3. Undead Raiders może maksymalnie spędzić w więzieniu 40 minut, jeżeli są na skinie frakcyjnym. Gdy członek dokona Non-RP to kara może zostać wydłużona do 120 minut.
4. Porwań dokonujemy tylko i wyłącznie na terenie otwartym, czyli miejsce gdzie wszystkie frakcje porządkowe mają dostęp.
5. Każdy pracownik nie będący na skinie nie podlega żadnemu przywilejowi i gdy łamie prawo jest traktowany tak jak zwykły obywatel.
6. Podczas akcji panuje kategoryczny zakaz używania paralizatorów
7. Sprzedaż narkotyków dozwolona jest tylko i wyłącznie za pomocą czatu IC, telefonu, informatorów oraz CB-Radio natomiast zakazuje się sprzedaży na czacie OOC
8. Policja posiada M4, Tazer, MP5, pałkę policyjną, Straż Graniczna posiada M4, Tazer oraz pałkę policyjną a Undead Raiders AK47 oraz Baseball.
9. Zabronione jest ponowne włączanienie się do rozgrywającej się akcji po śmierci oraz uleczania się i ponownego strzelania się z przeciwnikiem/ścigania przestępcy.
10. Zakazuje się reanimowania w celu złapania poszukiwanego/ porwania służb mundurowych.
11. Zakazuje się pozostawania w palącym pojeździe, który może wybuchnąć (Zachowanie Non-rp).
12. Zakaz porywania pracowników służ mundurowych na skinach takich jak: Pogotowie, Straż Graniczna, Straż Pożarna, Pomoc Drogowa, TAXI oraz Policja w trakcie odgrywania przez nich akcji Role Play lub gdy utrudniało by to rozgrywkę innym graczom. Nie porywamy Straży Granicznej gdy są sami na granicy.
13. Policja kontroluje całe San Andreas, obszary zamknięte granicami są pod kontrolą tylko i wyłącznie Policji, aczkolwiek resztę miejsc może patrolować Straż Graniczna (z wyjątkiem miasta LV).
14. Straż Graniczna udaje się na porwanie/włamanie tylko wtedy, gdy Policja będzie tego potrzebowała.
15. Zakazuje się sprzedawania zarekwirowanych narkotyków od Undead Raiders przez Policję lub Straż Graniczną.
16. Zakazuje się Undead Raiders nękania tych samych graczy, czyt. nieustannego ich porywania oraz częstego okradania z prywatnych pojazdów.
17. Podczas trwającego pościgu Undead Raiders ma kategoryczny zakaz wjazdu na swoją bazę.
18. Współpraca Policja - Undead Raiders oraz Straż Graniczna - Undead Raiders jest ZAKAZANA.
19. Każdy lider frakcji w/w jest rozliczany z postępowania pracowników (Jest za nich odpowiedzialny).
20. Zakazuje się robienia tzw. "Fake porwań".
21. Policja sama wybiera sposób odbijania zakładnika [szturm/okup].
22. Zakaz dogadywania się z porwanym (związywanie ma odbywać się w miejscu zabrania gracza z ulicy nie na miejscu docelowym, co ma umożliwić Policji/Straży Granicznej odbicie po drodze)
23. Zakaz okradania zwłok.
24. Zakaz odholowywania pojazdów z parkingów, tylko i wyłącznie z dróg oraz poboczy. 
25. Zakaz związywania członków innych frakcji podczas trwania napadów 
26. Zakaz strzelania przez frakcję Undead Raiders z paki DFT
27. Zakazuje się kradzieży pojazdów prywatnych z terenu parkingów baz frakcyjnych. (Pracownik frakcji może mieć maksymalnie jeden pojazd na parkingu frakcyjnym)
28. Na akcjach typu: Napad/porwanie odgrywana jest akcja RP. W przypadku gdy nie ma zakładnika odgrywanie RP nie jest obowiązkowe - zależy od zdania członków frakcji 
29. [b]Zakazuje się wożenia towarów przez członków frakcji Sapd, Sg, UR, Pomocy Drogowej, TAXI będąc na skinie[/b]
30. Zakazuje się podejmowania działań mających na celu samookaleczenie się bądź samobójstwo
31. Policja jest główną jednostką reagującą podczas napadu i może zezwolić określonej liczbie strażników SG na pomoc w czasie napadu. Jeśli Policji nie ma na skinie to SG może przyjechać na napad.
32. Jeżeli gangster odrzuci mandat, policjant ma prawo dodać mu kolejne 40 minut aresztu czyli: 40+40 = 80.
33. Zakaz stawiania barierek blisko paczek przez Straż Graniczną.
34. W każdym dziale frakcyjnym obowiązkiem jest prowadzenie przez zarząd wątku odnośnie zwolnień/wydaleń z frakcji. W temacie, który znajdować ma się w głównym dziale (ogólnodostępny) musi być informacja o dacie napisania zwolnienia/wydalenia z frakcji i nicku gracza z forum (np. @Fepher 07.07.2019 19:39)
35. Jeżeli Straż Graniczna zezwoli na przyjazd Policji na zrzut Ci mają mieć na sobie założony skin SWAT'u.
36. Po każdej akcji (zrzut/porwanie/napad), w której UR odniesie zwycięstwo gangsterzy, którzy brali udział w akcji mają bezwzględne prawo do ubiegania się o zdjęcie gwiazdek, a Policja/SG ma obowiązek ich zdjęcia do 10 minut po akcji. Jeśli UR przegra akcję, gwiazdki pozostają bez zmian, a Policja nie może wrzucić zwłok do więzienia.
37. Zakazuje się jeżdżenia po bezdrożach (za wyjątkiem dróg polnych) poza obszarem zabudowanym. Wyjątek stanowią pojazdy: Landstalker, BF Injection, Monster Truck, Patriot, Rancher, Police Rancher, FBI Rancher, Sandking, Mesa, Bandito, Huntley, Traktor, Sanchez i Quad.
38. Zakazuje się strzelania na granicach przez frakcję Undead Raiders.
39. Zakazuje się używania paralizatorów podczas strzelanin, ale gdy np. gangster ucieka i już nie strzela można użyć paralizatora.
40. Zakazuje się strzelania będąc za obiektem tak, że inni nie mają możliwości ostrzelania (nawet zobaczenia) takiej osoby

[Obrazek: SiRetYi.png]Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Powered By © MyBB
Polskie tłumaczenie © Mybboard.pl
Copyright © Poland Truck Games