Rejestracja
kamil2565
(Nowy)

Nowy


Data rejestracji: 04-11-2018
Data urodzenia: ukryto (16 lat)
Czas lokalny: 15-11-2019, godzina 08:53
Status: Offline

Informacje o kamil2565
Dołączył: 04-11-2018
Ostatnia wizyta: 02-11-2019, 12:56
Razem postów: 6 (0,02 postów dziennie | 0.02 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków: 3 (0,01 wątków dziennie | 0.07 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online: 22 Godzin, 7 Minut, 43 Sekund
Poleconych użytkowników: 0
Reputacja: 0 [Szczegóły]

Dane kontaktowe użytkownika kamil2565
E-mail: Wyślij e-mail do użytkownika kamil2565
Prywatna wiadomość: Wyślij prywatną wiadomość do użytkownika kamil2565
  
Dodatkowe informacje o kamil2565
Muzyka: zUkvvFvLu1Y
Biografia: Peter pochodzi z Kanady, z Toronto, swoje dzieciństwo przeżywał w ciężkich warunkach, ojciec odszedł od niego jak miał 5 lat, a matka zmarła z przedawkowania narkotyków jak miał 13 lat. Pablo od czasu śmierci matki mieszkał u wujka Georga, ale wychowywała go ulica. Pablo wraz z jego najlepszym przyjacielem Thomasem wyrzucono ze średniej szkoły i wtedy popadli w nałóg narkotykowy. W wieku 17 lat oboje wstąpili do gangu narkotykowego i razem z tym zaczęła się ich przykra przygoda z prawem. Po kilku miesiącach działalności Peter został przywódcą gangu i jego profity zaczęły rosnąć w niesamowicie szybkim tempie. Po kolejnych sukcesach opychania narkotyków innym gangom nasz bohater postanowił rozwinąć skrzydła gangu i zaplanował pierwszy napad - napad na bank w Ketanie, czyli małej miejscowości na wybrzeżu Kanady. Napad przyniósł kolejne ogromne dochody pieniężne dla gangu.

Peter stawał się coraz bardziej popularny na tle innych gangów, ale też coraz bardziej sławny i coraz częściej widziany na tablicy poszukiwanych obywateli.
Po kolejnych kilku udanych napadach, zarząd gangu z
Peter na czele postanowił zrobić napad na Bank Rezerw Kanady, który znajdował się w Toronto, w mieście, z którego wywodzi się nasz główny bohater. Wszystkie przygotowania poszły zgodnie z planem, wszystko było dopięte na ostatni guzik, i nadszedł wielki dla gangu dzień. Niestety w planie była pewna luka, nie przewidziano, że na drodze, którą mieli uciec będzie odbywał się remont i droga zostanie zamknięta. Przez to uczestnicy napadu zostali złapani, tylko nieliczna grupa kilku osób zdołała uciec, niestety w tej grupie nie znajdował się Peter . Podczas podróży do więzienia stanowego Pablo uratowali ocalali przyjaciele. Peter przez kilka miesięcy się ukrywał, ale po pewnym czasie postanowił zacząć życie na nowo. W tym celu opuścił Kanadę na rzecz dostania się do Los Santos, wymarzonego do zdobycia miasta. Thomas i pozostała większość gangu siedzi za kratkami na dożywocie. A tylko nie liczni ocalali wyemigrowali z Kanady, żeby zacząć na nowo, tak jak Peter.
Płeć: Mężczyzna

OSTATNIO ODWIEDZILI TEN PROFIL:

Powered By © MyBB
Polskie tłumaczenie © Mybboard.pl
Copyright © Poland Truck Games