Rejestracja
Alvinek
(Banned)

Banned


Data rejestracji: 08-09-2018
Data urodzenia: Nie określono
Czas lokalny: 16-12-2019, godzina 10:09
Status: Offline

Informacje o Alvinek
Dołączył: 08-09-2018
Ostatnia wizyta: 08-11-2019, 22:23
Razem postów: 118 (0,25 postów dziennie | 0.29 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków: 18 (0,04 wątków dziennie | 0.38 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online: 3 Dni, 9 Godzin, 49 Minut
Poleconych użytkowników: 0

Dane kontaktowe użytkownika Alvinek
E-mail: Wyślij e-mail do użytkownika Alvinek
Prywatna wiadomość: Wyślij prywatną wiadomość do użytkownika Alvinek
  
Dodatkowe informacje o Alvinek
Biografia: Bruno Devil 25 letni mężczyzna pochodzący z małej wioski El Quebrados. Jako mały chłopiec był wyśmiewany w szkole gdyż chciał być strażakiem, lecz nie minęło dużo czasu aby udowodnić im że da radę.
Zapisał się do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w Ochotniczej Straży Pożarnej w El Quebrados.
Widać u niego było że ma dużą wiedzę na temat pożarnictwa. Po pewnym czasie dotarło do niego że Ochotnicza Straż Pożarna to dla niego za mało więc zdecydował że po ukończeniu szkoły uda się do szkoły mundurowej z profilem strażaka. Chciał on zostać strażakiem zawodowym. Gdy ukończył szkołę złożył podanie do szkoły mundurowej o profilu strażaka, jego podanie zostało rozpatrzone pozytywnie. Po dowiedzeniu się że dostał się do swojej wymarzonej szkoły bardzo się ucieszył. Od razu zaczął się pakować ponieważ musiał się przeprowadzić do ciotki w Las Venturas ponieważ tam znajdowała jego wymarzona szkoła. Od września rozpoczął w niej naukę. Nauczyciele byli pod wielkim wrażeniem ponieważ miał on ogromną wiedzę. Po 3 latach ukończył szkołę z wyróżnieniem.
Po pewnym czasie złożył podanie do Szkoły Aspirantów w San Fierro. Jego podanie zostało rozpatrzone pozytywnie, miał się wstawić tam o określonej godzinie pewnego dnia. Od razu zaczął się pakować i wyjechał do San Fierro gdzie zamieszkał u kolegi. Na miejscu było on już godzinę wcześniej niż mu kazano. Już pierwszego dnia wyjechał on na poligon który znajdował się w Palomino Creek wraz z kilkunastoma innymi uczniami. Dwa lata później ukończył szkołę i dostał tytuł Technika Pożarnictwa. Postanowił wrócić do rodzinnej wioski. Po jego powrocie został on mianowany Naczelnikiem Ochotniczej Straży Pożarnej w El Quebrados. Rok późnej ożenił się i urodził mu się syn. Porzucił on miano Naczelnika Ochotniczej Straży Pożarnej i postanowił on że wyprowadzi się on wraz z rodziną do Las Venturas gdzie będzie próbował dostać się do Państwowej Straży Pożarnej. Postanowił on również nakierować życie syna na ścieżkę Straży Pożarnej.========================================
Płeć: Niezidentyfikowana

OSTATNIO ODWIEDZILI TEN PROFIL:

Powered By © MyBB
Polskie tłumaczenie © Mybboard.pl
Copyright © Poland Truck Games